Andreja Potočnik

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 2404 glasov v okraju Tržič
Število mandatov: 1
Prejšnji status: vodja segmenta na banki
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 38 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
NI glasovala za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
20. 3. 2018
16. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

9. 3. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s prijavo na razpis za specializacijo iz medicine dela, prometa in športa z znanim plačnikom, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
28. 2. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z najemno pogodbo med PP Tržič in GRS Tržič, na katerega mora odgovoriti ministrica za notranje zadeve.
10. 11. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s tujimi investicijami v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
9. 12. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s področjem tujih investicij v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
11. 12. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z namenom obiskov v tujini v preteklih tednih ter oceno uspešnosti le-teh, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
18. 9. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z Zakonom o udeležbi delavcev pri dobičku, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
17. 4. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z razstavo EXPO 2015, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
24. 3. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z evropsko kohezijsko politiko 2014-2020, na katerega mora odgovoriti ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo.
23. 1. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi s sredstvi evropske kohezijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Andreja Potočnik
Povprečje
Največ
9%
9
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Andreja Potočnik
Povprečje
Največ
90.5760905760906%
91
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.