Benedikt Kopmajer

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Prejel 1680 glasov v okraju Dravograd - Radlje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: svetovalec za vojaške zadeve na Ministrstvu za obrambo
Izobrazba: diplomant visokošolskega programa
Starost: 64 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
26. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
NI glasoval za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

31. 1. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s podeljevanjem koncesij za izvajanje študijskih dejavnosti na zasebnih visokošolskih zavodih, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
7. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi dvigom plač direktorjem v javnem sektorju, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
15. 9. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s sanacijskimi ukrepi za izboljšanje kakovosti okolja v Zgornji Mežiški dolini, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
19. 4. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z ustanovitvijo javnega raziskovalnega zavoda Znanstveno raziskovalno središče Koper in nadaljnjim razvojem oljkarstva, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
10. 2. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z izgradnjo 3. razvojne osi, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
10. 6. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s sanacijo ceste G1 Dravograd Vič, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s spremembo gravitacijskega območja urgentnega centra v Splošni bolnišnici Slovenj Gradec, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
17. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s projektom izgradnje tretje razvojne osi na Koroškem, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
14. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s projektom izgradnje tretje razvojne osi na Koroškem, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Benedikt Kopmajer
Povprečje
Največ
10%
10
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Benedikt Kopmajer
Povprečje
Največ
93.006993006993%
93
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.