Bojan Dobovšek

PS NP

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: PS NP
Prejel 5479 glasov v okraju Ljubljana Bežigrad I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: univerzitetni profesor
Izobrazba: doktor znanosti
Starost: 59 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
VZDRŽAL se je glasovanja o Širitev dnevnega reda
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
22. 3. 2018
20. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
19. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
16. 3. 2018
Govoril na 55. izredna seja Državni zbor
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi vlade pri odpravljanju korupcije, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 3. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi vlade pri odpravljanju korupcije, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
9. 3. 2018
2. 2. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z izobraževanjem sodnikov, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
8. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z problematiko prodaje banke NLB, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
15. 9. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko v zdravstvu, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
25. 8. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z Merili za akreditacijo in zunanjo evalvacijo visokošolskih zavodov in povzročanjem škode Nakvisa samostojnim visokošolskim zavodom, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
27. 7. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z usklajevanjem zunanje politike Republike Slovenije, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
29. 3. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z dodatnim delom sodnikov, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
Zastavil vprašanje v zvezi s šolo insolvenčnega prava, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
17. 3. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s kadrovanjem v igralniški družbi HIT, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
22. 12. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s pripravljanjem novega zakona o podrejencih, na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
9. 12. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z nadzorom nad Banko Slovenije, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
25. 11. 2016
14. 10. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s pismom o nameri s podjetjem Uber, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
4. 10. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z Biosfernim območjem Mure, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
7. 7. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z ureditvijo področja raziskovanja kvantnih tehnologij, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
18. 5. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z ureditvijo problematike nepravilne razgradnje TSO, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, minister za pravosodje.
Zastavil vprašanje v zvezi z ureditvijo problematike pokojnin, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
22. 4. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z ureditvijo problematike deliktov bagatelnih vrednosti, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
22. 3. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s komunikacijsko strategijo vlade, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
22. 1. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z namenom obiska v Združenih državah Amerike ter oceno uspešnosti le-tega, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
16. 10. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s sistemsko korupcijo, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z arbitražnim sporazumom s Hrvaško, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
8. 7. 2015
Zastavil vprašanje glede stanja na področju pravosodja, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
14. 11. 2014
Zastavil vprašanje glede upravljanja kapitalskih naložb v lastništvu države, na katerega mora odgovoriti minister za finance.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Bojan Dobovšek
Povprečje
Največ
26%
26
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Bojan Dobovšek
Povprečje
Največ
63.4032634032634%
63
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.