Branislav Rajić

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejel 2778 glasov v okraju Maribor VII
Število mandatov: 1
Prejšnji status: arhitekt
Izobrazba: magister znanosti
Starost: 60 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
18. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
5. 4. 2018
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
27. 3. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
20. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 3. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s statusom knjižnice generala Rudolfa Maistra, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
9. 2. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s statusom Umetnostne galerije Maribor, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
10. 11. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s povečano gostoto prometa in posledično manjšo varnostjo na avtocestah, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
17. 3. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z izvzetjem hitre ceste Maribor iz vinjetnega režima, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
16. 9. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z reorganizacijo mreže diplomatsko-konzularnih predstavništev tudi v države afriškega kontinenta, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
8. 7. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z arhitekturno politiko Slovenije, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
10. 6. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z migracijsko politiko, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
23. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z načrtovano obvoznico v Mariboru, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
14. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z Deklaracijo o zunanji politiki Republike Slovenije, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Branislav Rajić
Povprečje
Največ
10%
10
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Branislav Rajić
Povprečje
Največ
95.3379953379953%
95
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.