Dušan Radič

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejel 4033 glasov v okraju Murska Sobota II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: komercialist
Izobrazba: diplomant visokošolskega programa
Starost: 57 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
20. 3. 2018
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

14. 10. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z digitalno transformacijo Slovenije, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
26. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi mednarodnim dnevom spomina na romski genocid, na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.
15. 5. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s pravilnikom nujne medicinske pomoči, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Dušan Radič
Povprečje
Največ
3%
3
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Dušan Radič
Povprečje
Največ
90.2894135567403%
90
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.