Dušan Verbič

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejel 4683 glasov v okraju Ljubljana-Šiška IV
Število mandatov: 1
Prejšnji status: načelnik upravne enote
Izobrazba: magister znanosti
Starost: 68 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
24. 4. 2018
19. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
18. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
11. 4. 2018
10. 4. 2018
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
21. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 6. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z vodenjem postopka umestitve 3 A razvojne osi v državni prostorski načrt, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
26. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z novo aplikacijo STATIST, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
22. 1. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z obiskom v Iranu, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
12. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z vzdrževanjem regionalne ceste Ljubljana Kranj, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
17. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z zasegom premoženja nezakonitega izvora, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
24. 3. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z dostopnostjo do objavljenih sodb, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
27. 2. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi in projekti za nadaljnje gospodarsko okrevanje Slovenije, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
14. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s projektom z nazivom »Vzpostavitev državnega računalniškega oblaka – DRO, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Dušan Verbič
Povprečje
Največ
8%
8
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Dušan Verbič
Povprečje
Največ
94.451871657754%
94
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.