Ivan Hršak

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Prejel 797 glasov v okraju Hrastnik
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant višješolskega programa
Starost: 64 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
26. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
NI glasoval za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
18. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
21. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

9. 12. 2016
8. 7. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s postopkom urejanja davčnega rezidentstva in zlorab delavcev, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
26. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z nadzorom glede uporabe davčnih blagajn s strani verskih skupnosti v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
11. 12. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s statusom Šolskega centra Šentjur, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
15. 5. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z zlorabami programa substitucijskega zdravljenja odvisnosti od prepovedanih drog, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
27. 2. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s financiranjem samostojnih oz. neodvnisnih list, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
23. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko Termoelektrarne Trbovlje, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Ivan Hršak
Povprečje
Največ
7%
7
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ivan Hršak
Povprečje
Največ
89.4771894771895%
89
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.