Ivan Škodnik

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejel 3611 glasov v okraju Dravograd - Radlje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: srednješolski učitelj
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 65 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
26. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
NI glasoval za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
19. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
16. 3. 2018
Govoril na 55. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

7. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z uporabo pesticidov in širjenjem hmeljišč v Mislinjski dolini, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, ministrica za okolje in prostor.
18. 4. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem možnosti za predelavo hlodovine v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
20. 1. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z realizacijo projekta tretje razvojne osi, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
14. 10. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z nazivom »Zelena destinacija sveta«, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
12. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s projektom Podjetno v svet podjetništva 2013, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
17. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s projektom Podjetno v svet podjetništva 2013, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
23. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z razpisi za javna dela, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
14. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z državno cesto Slovenj Gradec - Kope, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Ivan Škodnik
Povprečje
Največ
8%
8
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ivan Škodnik
Povprečje
Največ
95.4378954378954%
95
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.