Janez Janša

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 6116 glasov v okraju Grosuplje
Število mandatov: 7
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 62 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
26. 4. 2018
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
20. 3. 2018
16. 3. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 55. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

15. 5. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z vplivom ukrepov na makroekonomske kazalce, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Janez Janša
Povprečje
Največ
1%
1
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Janez Janša
Povprečje
Največ
43.5091277890467%
44
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.