Janko Veber

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NeP - JV
Prejel 1201 glasov v okraju Kočevje
Število mandatov: 5
Prejšnji status: minister za obrambo
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 62 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
26. 4. 2018
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
16. 4. 2018
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
23. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

14. 3. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z odpravo krivice, na katerega mora odgovoriti Vlada.
9. 2. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z ugotavljanjem objektivne odgovornosti v primeru MDK, na katerega mora odgovoriti Vlada.
7. 2. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z razkritjem vloge Republike Madžarske pri izgradnji drugega tira, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavil vprašanje v zvezi s številom postopkov izvršbe, na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s Situlo/Vrča iz Vač, na katerega mora odgovoriti Vlada.
10. 11. 2017
Zastavil vprašanje glede pravnih podlag za prodajo NLB, na katerega mora odgovoriti Vlada.
19. 7. 2017
Zastavil vprašanje glede ukrepov za izboljšanje nadzora in upravljanja v Pošti Slovenije, na katerega mora odgovoriti Vlada.
26. 5. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z investicijami na 3. a razvojni osi, na katerega mora odgovoriti Vlada.
25. 5. 2017
Zastavil vprašanje glede prestrezanja komunikacij v družbi Telekom, na katerega mora odgovoriti Vlada.
24. 5. 2017
Zastavil vprašanje glede izgradnje zelenega prehoda za divjad Ravbarkomanda, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavil vprašanje glede vohunjenja s pomočjo drona v Makedoniji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
19. 5. 2017
Zastavil vprašanje glede zavez Evropski komisiji za prodajo NLB, na katerega mora odgovoriti Vlada.
21. 4. 2017
Zastavil vprašanje glede ponovni vzpostavitvi poveljstva sil, na katerega mora odgovoriti ministrica za obrambo, Vlada.
12. 4. 2017
Zastavil vprašanje glede takojšne zaščite vojne lokacije v Postojni, na katerega mora odgovoriti Vlada.
5. 4. 2017
Zastavil vprašanje glede nekdanjih prenesenih deviznih vlog na Hrvaškem, na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 2. 2017
Zastavil vprašanje glede smotrnosti sklepanja svetovalnih pogodb v javnem sektorju, na katerega mora odgovoriti Vlada.
10. 2. 2017
Zastavil vprašanje za postavitev zelenega prehoda za divjad na lokaciji Ravbarkomanda, na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 1. 2017
Zastavil vprašanje glede postavitve prometnih znakov »divje živali na cesti« in plačila odškodnin, na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 11. 2016
Zastavil vprašanje glede poslovanja Modre zavarovalnice, na katerega mora odgovoriti Vlada.
28. 10. 2016
17. 10. 2016
Zastavil vprašanje glede ustanovitve Agencije za javna naročila, na katerega mora odgovoriti Vlada.
1. 9. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s čakalnimi vrstami, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
22. 6. 2016
Zastavil vprašanje glede odpoklica vseh članov nadzornega sveta Slovenskega državnega holdinga d.d., na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavil vprašanje v zvezi s spremembo Uredbe o določitvi mejnih prehodov v Republiki Sloveniji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 6. 2016
Zastavil vprašanje glede poslovanja Telekoma Slovenije d.d., na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 5. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z imenovanjem generalnega direktorja UKC Ljubljana, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
19. 4. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z varnostjo telekomunikacijskega omrežja, na katerega mora odgovoriti ministrica za obrambo, ministrica za notranje zadeve.
Zastavil vprašanje v zvezi s KAD-om in Modro zavarovalnico, na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 4. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z imenovanjem direktorja UKC Ljubljana, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
26. 2. 2016
Zastavil vprašanje glede vzdrževanja in okoljskega monitoringa Rudnika živega srebra Idrija, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, minister za infrastrukturo.
25. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi poplavami v Grosupljem in stališču do OPPN Grosupeljščica 1, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
12. 1. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z imenovanjem direktorja UKC, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
12. 6. 2015
Zastavil vprašanje glede ukrepov za znižanje stopnje brezposelnosti ter zagon gospodarstva na Kočevskem, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
Zastavil vprašanje glede dostopanja podjetij do kreditov v državnih bankah, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
27. 8. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z spremenjenimi pravili za opravljanje vozniških izpitov, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo in prostor, ki opravlja tekoče posle.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Janko Veber
Povprečje
Največ
44%
44
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Janko Veber
Povprečje
Največ
80.5417779473483%
81
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.