Julijana Bizjak Mlakar

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Prejela 1706 glasov v okraju Kamnik
Število mandatov: 2
Prejšnji status: ministrica
Izobrazba: magistrica znanosti
Starost: 64 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
NI glasovala za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasovala PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
18. 4. 2018
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
21. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 3. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z delovno-socialno problematiko, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
13. 3. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z neuskladitvijo oz. manjše uskladitve pokojnin in invalidskih nadomestil v obdobju od 2010 do 2017, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
26. 2. 2018
Zastavila vprašanje glede ukrepov socialne politike za brezposelne, noseče ženske in za matere samohranilke, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
9. 2. 2018
31. 1. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z neplačevanjem socialnih pokojninskih in zdravstvenih prispevkov, na katerega mora odgovoriti ministrica za finance, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
25. 1. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z minimalno plačo, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
19. 1. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z zagotavljanjem ustreznih kapacitet, kakovosti in učinkovitega nadzora nad storitvami za oskrbovance v domovih za starejše, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
7. 12. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s problemom ZUJF-a in drugih ukrepov zamrzovanja pokojnin in nadomestil iz invalidskega zavarovanja, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
19. 10. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z opravljanjem zasebne zdravstvene dejavnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
19. 9. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z dostojno starostjo starejših, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
15. 9. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z dostojno starostjo starejših, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
7. 7. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s povrnitvijo sredstev občinam za kohezijske projekte, na katerega mora odgovoriti ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo, ministrica za okolje in prostor.
16. 6. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z vračilom sredstev občinam, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor, ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo.
Zastavila vprašanje v zvezi z vse bolj nepravičnim pokojninskim sistemom, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
15. 6. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z neupoštevanjem vplačil prispevkov za dokup zavarovalne dobe, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
19. 5. 2017
Zastavila vprašanje glede zneska 292,56 evra, ki naj bi po mnenju resornega ministrstva zadoščal za preživetje ene osebe, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
12. 4. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z razpisi prostih delovnih mest za zdravnike, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
Zastavila vprašanje v zvezi z obračunavanjem zdravstvenih storitev javnih zavodov, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
Zastavila vprašanje v zvezi z direktivo EU, ki zapoveduje zdravnikom le 48 ur dela tedensko, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
31. 3. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s podpisanimi sporazumi s katerim izmed sindikatov, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
22. 3. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z gradnjo drugega tira med Divačo in Koprom, na katerega mora odgovoriti Vlada.
17. 3. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z odpravo revščine med starejšimi, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
10. 2. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s predlogom novele zakona o zdravstveni dejavnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
6. 2. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s podpisanim sporazumom s sindikatom Praktikum, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
20. 1. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z razmejitvijo javne od zasebne zdravstvene dejavnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
15. 11. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z ukrepi Vlade na področju odprave revščine med starejšimi, na katerega mora odgovoriti Vlada.
11. 11. 2016
16. 9. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z ukrepi Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport za ohranjanje slovenskega jezika med Slovenci v zamejstvu, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
Zastavila vprašanje v zvezi s stanjem na področju urologije in s krčenjem pravic iz obveznega zdravstvenega zavarovanja, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Julijana Bizjak Mlakar
Povprečje
Največ
36%
36
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Julijana Bizjak Mlakar
Povprečje
Največ
91.2891986062718%
91
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.