Ksenija Korenjak Kramar

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 3943 glasov v okraju Maribor II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: samostojna podjetnica
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 46 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
NI glasovala za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
21. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

11. 12. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z brezperspektivno poslovno situacijo javnega socialnovarstvenega zavoda Doma Danice Vogrinec Maribor, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
13. 10. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s potekom projekta Magna Nukleus, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
15. 5. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z zasegom premoženja nezakonitega izvora, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
27. 2. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z zasegom premoženja nezakonitega izvora, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Ksenija Korenjak Kramar
Povprečje
Največ
4%
4
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ksenija Korenjak Kramar
Povprečje
Največ
80.7525807525808%
81
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.