Marinka Levičar

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Prejela 739 glasov v okraju Kočevje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: upokojenka
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 69 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
NI glasovala za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasovala PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
16. 3. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
Zastavila vprašanje v zvezi z izvajanjem rejniške dejavnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 3. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z izvajanjem rejniške dejavnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
8. 7. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z reševanjem pritožb glede državnih štipendij, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
13. 5. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s pripravo posodobljenega seznama telesnih okvar in poklicnih bolezni, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, ministrica za zdravje.
13. 11. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z izplačili denacionalizacijskim upravičencem, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
24. 3. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi s čakalnimi vrstami v zdravstvu, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
14. 11. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi z vračilom pokojnin ter ureditvijo statusa upokojencev, ki opravljajo delo preko s.p., na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marinka Levičar
Povprečje
Največ
6%
6
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marinka Levičar
Povprečje
Največ
87.1461871461871%
87
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.