Maruša Škopac

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 4240 glasov v okraju Jesenice
Število mandatov: 1
Prejšnji status: direktorica podjetja
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 49 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
NI glasovala za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
Govorila na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
20. 3. 2018
16. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

19. 1. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z elektronskim naročanjem po posameznih storitvah v projektu eNaročanje, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
15. 5. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi znižanjem višine vodnega povračila, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
27. 2. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi s turistično panogo, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Maruša Škopac
Povprečje
Največ
3%
3
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Maruša Škopac
Povprečje
Največ
94.3056943056943%
94
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.