Matjaž Han

SD

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SD
Prejel 1332 glasov v okraju Laško
Število mandatov: 4
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: trgovec
Starost: 49 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
5. 4. 2018
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
27. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
20. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

17. 4. 2018
19. 1. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi Vlade RS do konca mandata v sled izboljšanja položaja ljudi, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
23. 11. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s stanovanjsko problematiko nekdajnih uslužbencev Ministrstva za notranje zadeve, na katerega mora odgovoriti ministrica za notranje zadeve.
13. 10. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi odpravo varčevalnih ukrepov ter investicijami za gospodarski razvoj, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
14. 7. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s črnimi gradnjami v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
3. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z nadomestili kmetom zaradi zmanjšanja dohodka na vodovarstvenih območij, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
8. 7. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z slabim stanjem državne ceste G2-108 Hrastnik - Zidani Most, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
23. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi za gospodarsko rast in zaposlovanjem, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Matjaž Han
Povprečje
Največ
9%
9
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Matjaž Han
Povprečje
Največ
85.4478854478854%
85
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.