Saša Tabaković

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejel 2801 glasov v okraju Velenje I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: igralec
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 40 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
18. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
23. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
20. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

21. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s prezasedenostjo varovanega oddelka socialnovarstvenega zavoda Dom na Krasu, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
21. 11. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z izvajanjem sistematskih pregledov otrok v osnovnih šolah, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport, ministrica za zdravje.
10. 11. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z izvajanjem sistematskih pregledov otrok v osnovnih šolah, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport, ministrica za zdravje.
20. 1. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s poklicnim zavarovanjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
9. 12. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z mednarodnima raziskavama PISA in TIMSS, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
15. 4. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z družinskimi sodišči, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za pravosodje.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o prekrških, na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Saša Tabaković
Povprečje
Največ
7%
7
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Saša Tabaković
Povprečje
Največ
96.5573106520859%
97
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.