Simon Zajc

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejel 3854 glasov v okraju Ljubljana-Šiška III
Število mandatov: 1
Prejšnji status: direktor podjetja
Izobrazba: diplomant visokošolskega programa
Starost: 40 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
12. 4. 2018
Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
11. 4. 2018
10. 4. 2018
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
22. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

9. 2. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z zahtevami in razlogi v postopku pridobivanja dovoljenja za začasno prebivanje v RS za tujce, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
20. 1. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
26. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko zavržene hrane, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, ministrica za okolje in prostor.
22. 1. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko zavržene hrane, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor, minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
27. 2. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s socialnim podjetništvom, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Simon Zajc
Povprečje
Največ
6%
6
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Simon Zajc
Povprečje
Največ
97.6356976356976%
98
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.