Tanja Cink

SMC

koalicija

NEAKTIVEN

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 4194 glasov v okraju Ljubljana-Šiška II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: strokovna delavka na centru za socialno delo
Izobrazba: magistrica znanosti
Starost: NaN let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

26. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
NI glasovala za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
18. 4. 2018
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
20. 3. 2018
16. 3. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
20. 2. 2018
Govorila na 38. redna seja Državni zbor
Govorila na 38. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

22. 3. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s pomanjkanjem logopedov, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
12. 12. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi z družinsko zakonodajo, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
14. 11. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi s problemom zaostankov pri reševanju pritožb na odločbe centrov za socialno delo, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Tanja Cink
Povprečje
Največ
3%
3
61.6444444444444%
62
423%
Vinko Gorenak
423

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Tanja Cink
Povprečje
Največ
85.8452138492872%
86
79.6648289805231%
80
97.7257298031229%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.