Vojka Šergan

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 1547 glasov v okraju Hrastnik
Število mandatov: 1
Prejšnji status: projektna vodja
Izobrazba: upravno-administrativni tehnik
Starost: 63 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
24. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
23. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
20. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

13. 10. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z izgradnjo ceste G2-108 Hrastnik-Zidani Most, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
10. 2. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z zaposlovanjem zdravnikov, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
20. 1. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z zaposlovanjem zdravnikov, na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
11. 11. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z ukrepi za odpravo posledic pozebe in snega v kmetijski proizvodnji med 25. in 30. aprilom 2016, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
14. 10. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z ukrepi za odpravo posledic pozebe in snega v kmetijski proizvodnji med 25. in 30. aprilom 2016, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
16. 9. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z dostopnostjo socialnovarstvenih storitev in varstveno delovnih centrov, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
10. 6. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s slovenskim turizmom, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
26. 2. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z označbami kakovosti na živilih, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
27. 2. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko izvajanja ukrepov LEADER, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
14. 11. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko energetike v Zasavju s poudarkom na TET - termoelektrarni Trbovlje, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Vojka Šergan
Povprečje
Največ
10%
10
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Vojka Šergan
Povprečje
Največ
97.1028971028971%
97
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Članstva

    Brez članstev.